zajęcia pozalekcyjne

 

 

KURSY MISTRZOWSKIE
  1. H. Janicka – historia – czwartek 8 lekcja s. 22*
  2. M. Chromczak – j. angielski – czwartek 8 lekcja s.4*
  3. M. Hausa – biologia – wtorek 8 lekcja s. 21*
  4. E. Anioł – chemia – czwartek 8 lekcja s.18 *
  5. K. Kolczyńska-Przybycień – kółko matematyczne – wtorek 9 lekcja s.3*
  6. K. Kolczyńska-Przybycień – matematyka dla kl. 7b, 2b i 3b –
  7. W. Biernacik – historia – poniedziałek 8 lekcja s. 22*
  8. K. Pilarski – religia – poniedziałek 8 lekcja lekcja s.1*
  9. H. Troszczyńska – WOS – poniedziałek 8 lekcja s. 11*
  10. A. Lisiecka – j. polski – piątek 8 lekcja s. 9*
  11. E. Turowska – j. niemiecki – poniedziałek lekcja 8 s.20*
  12. D. Borkowski – j. niemiecki – środa lekcja 9 s. 6*
  13. M. Smoleń – j. angielski – wtorek 9 lekcja s. A1*
  14. E. Klimczak – geografia – poniedziałek 8 lekcja s. 1*

 

WYRÓWNYWANIE WIEDZY

  1. K. Andrzejewska – j. niemiecki – wtorek 8 lekcja s. 15*
  2. K. Cieślak – fizyka – poniedziałek 8 lekcja s. 17*
  3. B. Ostach – j. polski – wtorek 9 lekcja s.10*
  4. H. Troszczyńska – WOS – wtorek 8 lekcja s. 11*
  5. B. Budnik – j. polski- wtorek- 7.05 s. A6*
  6. W. Biernacik – historia- wtorek – godz. 7.05 s.22*
  7. J. Breninek – biologia- poniedziałek – 9 lekcja s. 21*
  8. M. Wolska – geografia- poniedziałek 9 lekcja s. 1*
  9. H. Janicka – historia – poniedziałek 9 lekcja s. 22*
  10. H. Karlic – matematyka kl.2 – wtorek  7:05  s. 24*
  11. H. Karlic – matematyka kl. 3 – poniedziałek 7:05  s. 24*
  12. H. Karlic – matematyka kl. 2 – czwartek s.24*
  13. B. Zawadzka-Wylegała – j. niemiecki wtorek 9 lekcja s. 20*
  14. B. Zawadzka-Wylegała – j. niemiecki wiedzy – wtorek 8 lekcja s.20*
  15. D. Borkowski – j. niemiecki –poniedziałek 8 lekcja s. 15 *
  16. K. Młyńczak – j. angielski –czwartek- 8 i 9 lekcja s.5 *
  17. I. Ptaszyńska – j. polski –czwartek 8 lekcja s. 2*
  18. Ł. Świderska – informatyka– środa 9   lekcja s. 14*
  19. J. Szarecka – matematyka wyrównywanie wiedzy– czwartek 8 lekcja s.11*
  20. A. Walkowiak – j. polski – wtorek 7.05 lekcja s. 9*
  21. P. Walczak-Szablewska – j. angielski – środa lekcja 8 s. 5*
  22. M. Swoboda – chemia – poniedziałek lekcja 8 s. 23*
  23. A. Lisiecka – j. polski – poniedziałek lekcja 8 s. 9 *
  24. E. Turowska – j. niemiecki – poniedziałek lekcja 9 s. 20*
  25. M. Smoleń – j. angielski – czwartek 9 lekcja s. A1*
  26. J. Boguszewska – kl. 1c – środa lekcja 7 s. A4*
  27. R. Gąska – informatyka – środa lekcja 9 s. 13 *
  28. H. Wojtalak – matematykaśroda lekcja 9 s. 12*
  29. K. Mieczyńska – matematyka – poniedziałek lekcja 8 s. 24*

 

INNE
  1. B. Budnik, I. Ptaszyńska – kółko teatralne-poniedziałek -8 i 9 lekcja s. 2*
  2. K. Jauksz – dyskusyjny klub filmowy- czwartek- 8-11 lekcja czytelnia*
  3. A. Siemaszko – zespół wokalny-kl. 4 wtorek 7 lekcja s. klub gim., kl. 7 i gim. środa 8 lekcja*
  4. K. Andrzejewska – „Klub Młodych Przedsiębiorców” piątek 8 lekcja s.15 *
  5. Ł. Świderska – grafika komputerowa- środa 8 lekcja s. 14*
  6. K. Sobecki – klub dyskusyjny – środa 8 lekcja *
  7. K. Pilarski – kółko robotyki– wtorek 8 lekcja *
  8. S. Małecka – Debaty oksfordzkie : kl. 7 – środa 8 lekcja s. A3, kl. gim. piątek 8 lekcja s. 10*
  9. B. Ostach – j. rosyjski – środa 8 lekcja s. 10*
  10. A. Wróblewska – j. hiszpański kl. 1 – czwartek 7 lekcja s. A4*
  11. A. Wróblewska – j. włoski – wtorek 7 lekcja s. A6*
  12. I. Mikołajczak – zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. 4 *
  13. M. Jasiak – koło czytelnicze kl. 1 ” W Bajlandii” *
  14. M. Mikołajczyk-Majtas – SU – spotkania co 2 tygodnie *
  15. A. Bortnowska – wymiana międzynarodowa – piątek lekcja 8 s. 11*
  16. J. Boguszewska – przyroda wokół nas – wtorek lekcja 2 kl. 1c*

 

8 KROKÓW
  1. M. Wypychowska – fizyka i geografia – 9 i 10 lekcja co 2 tygodnie s.17*
  2. M. Kulka – historia – czwartek 8 lekcja s. 22*
  3. A. Walkowiak – j. polski – piątek lekcja 9 s. 9*
  4. J. Breninek – biologia i chemia – piątek 7.10 s. 21*
  5. H. Wojtalak – matematyka – czwartek lekcja 8 s.12*
  6. K. Wierzbicka – matematyka – wtorek godz. 7.10 s. 3*
  7. K. Mieczyńska – matematyka – środa lekcja 9 s. 24*

 

SKS
  1. D. Kupiec – wtorek i środa lekcja 9 – kometka *
  2. L. Partyński – środa lekcja 9 i 10 – piłka nożna*
  3. D. Surmacewicz-Dobrzańska – poniedziałek- lekcja 9 i 10 koszykówka*
  4. J. Partyńska – czwartek 9 i 10 lekcja piłka ręczna*
  5. P. Domagała – piątek lekcja 8 i 9 piłka siatkowa chł .*
  6. M. Kula – wtorek 7 i 8 lekcja s.B4 dla kl.1 zapasy*
  7. A. Kałmuczak – środa – 18:00-19:30 – pływanie *
  8. A. Obrycki – zapasy środa  16:30-18:00  KS Sobieski*
  9. M. Bętkowska – wtorek lekcja 10 i 11 piłka siatkowa dz.*

 

ŚWIETLICA

  1. K. Sobecki – środa 9 lekcja – w świecie książek
  2. G. Zbiorczyk – wtorek 6 i 7 lekcja – w świecie książek
  3. A. Siemaszko – czwartek 7 lekcja – muzykoterapia*
  4. R. Gąska – poniedziałek lekcja 7 – zajęcia komputerowe