WIZYTA PANA LAMBRECHTA SPIJKERBOERA

W dniach 9 i 11 maja gościliśmy w naszej szkole Pana Lambrechta Spijkerboera, cenionego w Holandii trenera nauczycieli oraz studentów. To zaszczyt, że nasza szkoła znalazła się w tak wąskim gronie szkół, do których Gość zechciał przybyć z wizytą. 9 maja wizytował lekcje matematyki, podczas których miał okazję poznać, jak w naszej szkole pracuje się z całym zespołem klasowym oraz podczas nauczania indywidualnego matematyki. 11 maja z kolei, Pan Lambrecht poprowadził w naszej szkole warsztaty dla nauczycieli matematyki z Wielkopolski, podczas których przedstawił różne sposoby pracy na lekcjach matematyki. Wizyta była dla gościa okazją do poznania szkoły, obyczajów i atmosfery w niej panującej, dla nas z kolei okazją do zapoznania się z różnymi pomysłami na efektywne nauczanie matematyki. Serdecznie dziękujemy za wizytę i czekamy na kolejną-jesienią tego roku.

top