WARSZTATY GRAFIKI 3D

19 maja grupa naszych gimnazjalistów wzięła udział w zajęciach zorganizowanych przez panią Katarzynę Wierzbicką. Wczesnym rankiem, ale w doskonałych humorach wyruszyli oni do Collegium da Vincia, by uczestniczyć w  warsztatach z grafiki trójwymiarowej. Poprowadził je pan Przemysław Matejko, dzięki  któremu uczniowie mieli możliwość  zapoznania się z interfejsem
i potencjałem programu 3d max studio. Wywarł on na nich ogromne wrażenie, nic więc dziwnego, że wszyscy z zapałem przystąpili do własnych projektów trójwymiarowych. Jak zwykle ich kreatywność nie miała granic i ku zaskoczeniu prowadzącego zajęcia  powstały naprawdę niezwykłe grafiki. Z całą pewnością nie był to więc czas stracony, a  najlepszym tego dowodem były pytania uczniów o termin kolejnych warsztatów.

top