NAUKOWE

2016/2017

strzalka_naukLaureatka
Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

  • Laura  Robińska 3b

strzalka_naukLaureatka
Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

  • Julia Kawska 3c

strzalka_naukLaureatki
Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

  • Julia Brzęczek 2c
  • Julia Kawska 3c

strzalka_naukLaureat
Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

  • Mateusz Szajerka  3c

strzalka_naukLaureatka
Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

  • Zuzanna Skrzypczak  3a

strzalka_naukFinalistka
Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

  • Laura Robińska 3b

strzalka_naukFinaliści
Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

  • Andrzej Dzierżawski 3e
  • Mateusz Bankiewicz 2d
  • Mateusz Żyła 2b

strzalka_naukFinalista
Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów

  • Mateusz Duda 3b

strzalka_naukNominacja dla Bartłomieja Banachowicza (absolwenta klasy 3 H, za dokonania ostatnich lat spędzonych w Gimnazjum nr 12) do Nagrody im. Jana Rodowicza
„ANODY” dla „Powstańców czasu pokoju”
.

strzalka_naukFinalista XII Olimpiady Matematycznej Juniorów

  • Antoni Stachowski 2b

strzalka_nauk„Złota żaba” – matematyka

  • Antoni Stachowski z klasy 2b został laureatem – II miejsce 
  • Laura Robińska z klasy 3b zdobyła wyróżnienie

strzalka_naukLAUREAT, WYNIK BARDZO DOBRY I WYRÓŻNIENI W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY.
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny.
Kategoria Kadet:

  • Laureat:  Antoni Stachowski, kl. 2b
  • Wyróżnieni:
    Kacper Banachowicz, kl. 2b
    Julia Biegańska, kl. 2c
    Julia Dymowska, kl. 1b
    Krzysztof Kaczmarek, kl. 2b
    Stanisław Lisiak, kl. 1d
    Seyfetdinov David, kl. 1b
    Łukasz Szczyt, kl.2b
    Aleksandra Szulczewska, kl. 2c
  • Kategoria Junior:
    Bardzo dobry wynik: Laura Robińska, kl. 3b

strzalka_naukWyróżnienie w Wyzwaniu Matematycznym „Kings”.
Wyróżnienie I stopnia:

  • Julia Biegańska
  • David Seyfetdinov
  • Antoni Stachowski

           Wyróżnienie II stopnia:

  • Bartłomiej Turowski

2015/2016

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
„Kangur”

Wynik bardzo dobry:

  • Kacper Banachowicz kl. 1B
  • Antoni Stachowski kl. 1B

Wyróżnienia:

  • Julia Biegańska kl. 1C
  • Laura Robińska kl. 2B

strzalka_naukLaureatka III stopnia
Wielkopolskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów

  • Anna Przybyłowska kl. 3C

strzalka_naukLaureatka
Złotej Żaby z matematyki

  • Laura Robińska kl. 2B

strzalka_naukLaureat
Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

  • Anna Przybyłowska kl. 3C
  • Antoni Stachowski kl. 1B

strzalka_naukII miejsce
w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Pitagorejczycy”

  • Antoni Stachowski kl. 1B

strzalka_naukLaureat
Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego:

  • Bartosz Gołembiewski kl. 3 B

strzalka_naukNominacja dla Bartłomieja Banachowicza z klasy 3 H do Nagrody im. Macieja Frankiewicza, uzyskanie wyróżnienia.

2014/2015

strzalka_naukLaureat
Wojewódzkiego Konkursu Historycznego:

  • Witold Janas kl. 3 D

strzalka_naukLaureat
Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie:

  • Witold Janas kl. 3 D

strzalka_naukLaureat
Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego:

  • Kamila Ackermann kl. 3 B

strzalka_naukLaureata
Złotej Żaby z języka polskiego:

  • Adrianna Krańska kl. 3 B

strzalka_naukFinalistka
Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego:

  • Alicja Mączyńska kl. 3 D

strzalka_naukI nagroda
w Konkursie Literackim Młodych Piór:

  • Zuzanna Jakś kl. 3 F

strzalka_naukLaureatka
konkursu ortograficznego Złote Pióro Pelikana:

  • Joanna Woltyńska kl. 3 C

strzalka_naukIII nagroda

Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR:

  • Dawid Kubicki kl. 3 H

strzalka_naukIII nagroda

na esej w konkursie „Wolność – kocham i rozumiem”:

  • Anna Zielińska kl. 2 A

2013/2014

strzalka_naukLaureaci
Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego:

  • Barbara Bilińska kl. 3 D,
  • Karolina Król kl. 3 A,
  • Paulina Szarleja kl. 3 D,
  • Kamil Tułaza kl.2 A,

oraz Finalista:

  • Piotr Maciejowski kl. 3 A

strzalka_naukLaureaci
Wojewódzkiego Konkursu Historycznego:

  • Michalina Pohl kl. 3 C
  • Jan Mizerka kl. 3 C

oraz Finalista:

  • Marcin Odor kl. 3 F

strzalka_naukFinalistka Konkursu Biologicznego

  • Marta Orłowska kl.3 B

2012/2013

strzalka_nauk

Laureatka
Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

  • Maria Kolasińska kl. 3 a

strzalka_naukLaureat
Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

  • Mariusz Furmaniak kl. 3 g

strzalka_naukFinalista
Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

  • Patryk Pięta kl. 3 b

strzalka_naukLaureatka
Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

  • Marta Orłowska kl. 2 b

strzalka_naukFinaliści
Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

  • Jan Mizerka kl. 2 c
  • Marcin Odor kl. 2 f

strzalka_naukLAUREATKA KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
O „ZŁOTE PIÓRO PELIKANA” 2013 W KATEGORII GIMNAZJUM

  • Marta Dykcik kl. 3 c

strzalka_naukWYRÓŻNIENIE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE „KANGUR MATEMATYCZNY”. Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych – Kangourou Sans Frontières

  • Adrianna Krańska kl. I b
  • Alicja Mączyńska kl. I d
  • Krzysztof Koczorowski kl. II a
  • Łukasz Lamęcki kl. II f

strzalka_naukKONKURS INFORMATYCZNY DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH „AVATAREK” 2013 W ROKIETNICY.  Składał się on z dwóch części – testu i zadań praktycznych. III miejsce zdobyli:

  • Maciej Machulski kl. III a
  • Jan Danecki kl. III d
  • Łukasz Nagler kl. III f

2011/2012

LaureaciWojewódzkiego Konkursu J. Angielskiego Tomasz Matthia kl. III a Maria Piechocka kl. III b
Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego Maciej Skalski kl. III b Krzysztof Glaser kl. III a Aleksander Zych kl. III a Marcin Nowicki kl. III c     Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Marek Teszner kl. III g     Finalista Wojewódzkiego Konkursu J. Angielskiego Magdalena Kosterkiewicz kl. III b     Laureatka XV Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej – „Lipa 2011″ Małgorzata Ciążela uczennica kl. III b

2010/2011

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Paweł Grobelny kl. III c Marek Teszner kl. II g
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego Aleksander Pietrzyk kl. III c

WYPRÓŻNIENIE W KONKURSIE MATEMATYCZNYM „ZŁOTA ŻABA” 2011/2012. Organizator: Fundacja Edukacji Społecznej „EKOS”

Wyróżnienie dla Krzysztofa Ziółkowskiego w XVIII Konkursie dla uczniów Gimnazjów „Złota Żaba” 2010/2011

II MIEJSCE – KONKURS INFORMATYCZNY DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH „AVATAREK” 2013 W ROKIETNICY. Składał się on z dwóch części – testu i zadań praktycznych.
strzalka_nauk

Mikołaj Balcerek kl. II c
Mateusz Piątkowski kl. II f
Maciej Kaczor kl. III h

II ETAP – VI OLIMPIADA MATEMATYCZNA GIMNAZJALISTÓW – to ogólnopolskie zawody matematyczne, o wysokim standardzie merytorycznym
strzalka_nauk

Mikołaj Kłósek kl. II a Aleksander Zych kl. II a

strzalka_nauk     II ETAP – II ETAP  WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO TWÓRCZOŚCI ADAMA MICKIEWICZA

Wyróżnienie dla Małgorzaty Stachowskiej
2009/2010

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Marcin Szymura kl. III a
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Marcin Szymura kl. III a
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Marcin Szymura kl. III a
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Marcin Szymura kl. III a
Finaliści Wojewódzkiego Konkursu J. Angielskiego
Adela Piontek kl. III c
Maria Drajerczak kl. III a
Agnieszka Piernik kl. III d
Karol Łysakowski kl. III g
Finaliści konkursu Geograficznego
Jan Śliski kl. III g
Karol Łysakowski kl. III
Finalista Wojewódzkiego Konkursu J. Polskiego
Aleksandra Schedler kl. III b

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE „KANGUR MATEMATYCZNY”. Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych – Kangourou Sans Frontières

Wyróżnienia otrzymali:
Piechocka Maria, uczennica kl. I
Klamecka Natalia, uczennica kl. II
Lorek Mikołaj, uczeń kl. II
Czerniak Tomasz, uczeń kl. II
Szymura Marcin, uczeń kl. III
Braska Olga, uczennica kl. III
Sobkowiak Joanna, uczennica kl. III
Grabinski Jakub, uczeń kl. III

II ETAP – V OLIMPIADA MATEMATYCZNA GIMNAZJALISTÓW – to ogólnopolskie zawody matematyczne, o wysokim standardzie merytorycznym

Krzysztof Glaser kl. I a Aleksander Zych kl. I a

ZWYCIĘZCY W KONKURSIE JĘZYKA POLSKIEGO „ZŁOTA ŻABA” 2009/2010. Organizator: Fundacja Edukacji Społecznej „EKOS”

Marcin Szymura kl. III a Adela Piontek kl. III c

ZWYCIĘZCY W KONKURSIE MATEMATYCZNYM „ZŁOTA ŻABA” 2011/2012. Organizator: Fundacja Edukacji Społecznej „EKOS”

Karolina Kostańska  kl. III f Jakub Wojtowicz  kl. III i

KONKURS LITERACKI „ MŁODE PIÓRA”

Piątkowskie Centrum Kultury   Klub Literacki „Dąbrówka”  2009
I miejsce w kategorii proza – Iza Palińskaw konkursie literackim „Młode Pióra”
W druku jej zbiór opowiadań.
KONKURS EKOLOGICZNY „CIEPŁY EKOLOGICZNY DOMEK” ZORGANIZOWANY PRZEZ ZESPÓŁ SZKÓŁ CHEMICZNYCH

I miejsce w konkursie zdobyła praca Szczepu Harcerskiego „Poznańska Czarna Trzynastka” w składzie:
Anna Frankiewicz i Joanna Przybył.
Anna Frankiewicz jest uczennicą naszej szkoły.
POSŁOWIE XV KADENCJI SEJMU DZIECI I MŁODZIEŻY

Adrian Teszner i Maria Dubicka

2008/2009

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Jan Dziurla kl. III d
Kajetan Baryła kl. III d
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Karina Wronka kl. III a

KONKURS LITERACKI

Piątkowskie Centrum Kultury     Klub Literacki „Dąbrówka”  2008 I miejsce w kategorii scenariusz- Iza Palińska

2007/2008

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Krzysztof Otto kl. III a
Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Anna Rosada kl. III h
Szymon Mechliński kl. III b
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Zuzanna Bartoszek kl. II d
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Jędrzej Kruczek kl. III k
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Jędrzej Kruczek kl. III k
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego
Ewa Janina kl. I h

KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ

finalistka – Magdalena Pośpieszna kl. III c finalistka – Paulina Myszkowska kl. III d finalistka – Karolina Mager kl. III d
KONKURS MATEMATYCZNY „ ZŁOTA ŻABA”

laureat – Mikołaj Pawlak kl. III e
KONKURS  POLONISTYCZNY„ ZŁOTA ŻABA”

laureatka – Aleksandra Polerowicz kl. III b laureatka – Anna Rosada kl. III h
KONKURS RECYTATORSKI „MŁODOŚCI DODAJ MI SKRZYDŁA”

laureat – Jacek Kałasz kl. III g
KONKURS „8 WSPANIAŁYCH”

laureatka – Natalia Spychała kl. II d
2006/2007

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Wojciech Roztocki kl. III f
2005/2006

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Karolina Niedźwiecka
Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Przemysław Grzędzielski i Maciej Szukała
Finalistki Wojewódzkiego Konkursu  Języka Angielskiego
Patrycja Pawłowska i Paulina Wilczyńska
II etap Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Justyna Kubicka

KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ

Karolina Niedźwiecka – Finalistka Konkursu Wiedzy religijnej
KONKURS  POLONISTYCZNY„ ZŁOTA ŻABA”

Karolina Niedźwiedzka jest  laureatką -zajęła IX miejsce w konkursie z literatury i języka polskiego „Złota Żaba” KONKURS PLASTYCZNY I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – Krystyna Pawlak
2004/2005

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Celina Kretkowska kl. III k
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Marcin Domański kl. III e
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Piotr Dyba kl. III d
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Michał Matłoka kl. III k
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Zuzanna Wujczak kl. III a
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
Monika Marczewska kl.

FINALIŚCI KONKURSU RELIGIJNEGO

Marek Hamny kl. II d, Karolina Nedźwiecka kl. II j
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

finalistka – Paulina Kurpiewska kl. Ig
KONKURSU O „ZŁOTE PIÓRO PELIKANA” 2005

Mistrz ortografii klas I – Zuzanna Stakiewicz
Mistrz ortografii klas II – Agnieszka Gbowska
Mistrz ortografii klas III – Edyta Zastróżna
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2005

Bardzo dobry wynik uzyskał Marcin Domański z kl. III e,
a wyróżnienia: Michał Matłoka z kl. III k i Patrycja Pawłowska z kl. II a.
KONKURS MATEMATYCZNY „ZŁOTA ŻABA”

Wśród 16 tys. gimnazjalistów biorących udział, wyróżnienie zdobył Marcin Domański z kl. III d.
KONKURS „KWIATY WIELKOPOLSKI” – II EDYCJA POD TYTUŁEM „GENIUSZ”

I miejsce zajęła Malwina Grzybowska. Otrzymała nagrodę główną – wyjazd do Brukseli z opiekunem.
MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ RECYTATORSKI „SPOTKANIE Z POEZJĄ CZESŁAWA MIŁOSZA”

I miejsce – Agnieszka Szczepaniak z kl II e
Stypendium naukowe w ramach II edycji „Talentów Lednickich”

Jako pierwsza z naszej szkoły, a jedna z 10 osób, zdobyła je Karolina Niedźwiecka z kl. II

Zapisz

top