NASI UCZNIOWIE Z PIERWSZĄ WIZYTĄ W HOLANDII (ASSEN): 29.05-02.06.2017

   Pierwsza wymiana międzynarodowa w Gimnazjum nr 12 zakończyła się pełnym sukcesem. Grupa naszych gimnazjalistów odwiedziła swoje koleżanki i kolegów w Assen, Holandia. 5 dni wrażeń i ciekawych doświadczeń. Podczas naszej wizyty był czas na pracę nad międzynarodową sztuką teatralną, poznanie szkoły Dr Nassau College, wizytę w Amsterdamie, Westerbork i samego Assen. Taki wyjazd to perfekcyjna okazja do szlifowania języka angielskiego, pozyskania cennej wiedzy o otaczającym nas świecie, kulturach itp. oraz oczywiście do zawarcia przyjaźni międzynarodowych. Liczymy , że współpraca między naszymi szkołami będzie się cały czas rozwijać-trzymajcie kciuki! Tegorocznej grupie biorącej udział w wymianie bardzo dziękujemy za fantastyczną pracę, pozytywną energię i pełną otwartość na nowe doświadczenia- spisaliście się na medal!:)

top