MIĘDZYSZKOLNE WARSZTATY MATEMATYCZNE

2015_logo_mwm2

1. edycja    2. edycja    3.edycja     4.edycja   5.edycja    7. edycja

8. edycja

Gimnazjum nr 12 im. J. Kuronia w Poznaniu zaprasza wszystkich chętnych uczniów szóstych klas szkół podstawowych do wzięcia udziału w cyklu Międzyszkolnych Warsztatów Matematycznych „12”, które odbędą się w terminach:

18 listopada 2016 rok, godzina 9:00-12:00

28 kwietnia 2017 rok, godzina 9:00-12:00

Celem warsztatów jest poszerzenie i popularyzacja wiedzy matematycznej wśród uczniów szkół podstawowych.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. W trakcie warsztatów uczniowie wysłuchają krótkich  prezentacji związanych tematycznie z matematyką i przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Tematy prezentacji uczniowie-uczestnicy poznają dopiero w chwili ich przedstawienia. Następnie zostanie rozegrany mecz matematyczny, w którym wezmą udział drużyny reprezentujące poszczególne szkoły, które zgłoszą swoje reprezentacje do udziału w warsztatach. Zadania przygotowane na mecz matematyczny będą dotyczyły treści przedstawionych w trakcie prezentacji naszych uczniów.

Aby wziąć udział w dowolnym z dwóch wyżej wymienionych spotkań szkoła powinna zgłosić 3-osobową drużynę wypełniając specjalnie przygotowany formularz (dostępny trzy tygodnie przed warsztatami). FORMULARZ. W formularzu należy podać: nazwę szkoły, imiona i nazwiska uczniów oraz imię i nazwisko opiekuna i adres mailowy, na który otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa.

Formularz zgody na przetwarzanie danych >>> załącznik

Tematyka każdego z tych dwóch spotkań będzie od siebie niezależna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!
Kontakt:
Kinga Kolczyńska-Przybycień – e-mail: kingakolczynska1@o2.pl

Honorowy Patronat:

logo-uam

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Wydział Matematyki i Informatyki

logo_kuratorium_oswiaty_poznan       Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu

Marszałek Województwa Wielkopolskiego    Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak

Organizator:

logo_12