KALENDARZ

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 

  1. Rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno – wychowawczych 01.09.2016 r.
  2. Zimowa przerwa świąteczna 23.12.2016-01.01. 2017 r.
  3. Koniec I semestru 27.01.2017 r.
  4. Początek II semestru 13.02.2017 r.
  5. Ferie zimowe 30.01.2017 r. – 12.02.2017 r.
  6. Wiosenna przerwa świąteczna 13-18.04.2017 r.
  7. Egzamin gimnazjalny
  8. Boże Ciało 15.06.2017 r.
  9. Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno – wychowawczych 23.06.2017 r.
  10. Ferie letnie

 

 

ZEBRANIA I KONSULTACJE 2016/2017

ZEBRANIA
I semestr                                                               II semestr
20.09.2016 / godz. 18:00 / kl. 1 i 2             14.02.2017 / godz. 18:00 / kl. 1 i 2
21.09.2016 / godz. 18:00 / kl. 3                   15.02.2017 / godz. 18:00 / kl. 3
15.11.2016 / godz. 18:00 / kl. 1 i 2               04.04.2017 / godz. 18:00 / kl. 1 i 2
16.11.2016 / godz. 18:00 / kl. 3                    05.04.2017 / godz. 18:00 / kl. 3
KONSULTACJE
I semestr                                                              II semestr
18 – 19.10.2016 / godz. 18:00                      14 – 15.03.2017 / godz. 18:00
13 – 14.12.2016 / godz. 18:00                      09 – 10.05.2017 / godz. 18:00

 

  Harmonogram konsultacji

 

wtorek 18.10.2016 od godz. 18.00 środa  19.10.2016 od godz. 18.00
Przedmioty                                               humanistyczne,  artystyczne, religia Przedmioty                                               matematyczne, przyrodnicze, w-f
nazwisko nauczyciela sala nazwisko nauczyciela sala
Aleksander Joanna B3 Anioł Elżbieta 18
Andrzejewska  Karolina 15 Bętkowska Małgorzata Pok. naucz
Babińska-Kurzajczyk Katarzyna 3 Breninek Julita B1
Biernacik Wojciech A2 Cieślak Katarzyna 17
Borkowski Damian B5 Domagała Piotr Pok. naucz
Borowiecka Małgorzata 9 Gorzelańczyk Paulina 13
Bortnowska Aldona 5 Haufa Monika sekretariat
Budnik Beata 2 Hausa Monika 21
Bykowski Igor A4 Jakubowska Kamilla 9
Celczyńska-Piętka Beata sekretariat Jauksz Krzysztof 7
Chromczak Maria 4 Kałmuczak Anna Pok. naucz
Huber Martyna A0 Karlic Hanna 24
Janicka Hanna A9 Karpiński Tomasz 2
Kalota – Fabianowicz Anna A6 Kupiec Danuta Pok. naucz
Kokot Elżbieta sekretariat Klimczak Elżbieta 1
Lisiecka Alina A7 Kolczyńska-Przybycień Kinga 3
Mikołajczyk-Majtas Marlena 8j Kula Maciej Pok. naucz
Młyńczak Katarzyna 1 Obrycki Antoni Pok. naucz
Ostach Błażej 10 Partyńska Justyna  Pok. naucz
Pilarski Jakub A3 Partyński Leszek Pok. naucz
Przybylska Alicja 8 Surmacewicz-Dobrzańska D. Pok. naucz
Ptaszyńska Izabela A5 Swoboda Magdalena 23
Siemaszko Anna B2 Szarecka Joanna 10
Sobecki Jakub 7 Szewczykowska Justyna gab.pedag
Stachowiak Anna gab.pedag Świderska Łucja 14
Troszczyńska Hanna 11
Walczak-Szablewska Paulina 24 Wolska Monika A4
Zbiorczyk Grzegorz 23 Wnuk Kamil A1
Wieczorkiewicz Małgorzata 20 Wypychowska Marzena A3
Zaborowska  Agnieszka A1 Walkowiak Anna A8
Zawadzka-Wylegała Barbara 22
Ziółek Magdalena 12
Wierzbicka Katarzyna B1

 

top